Akce "BARÁK"

Fotky, videa, mraky, bouřky, blesky,letadla, vesmír...
Rozzlobení muži | Zvrácený | Vtípky | Šťastné vdovy
Zamčeno
Makay
VIP
Kontaktovat uživatele:

Akce "BARÁK"

Příspěvek od Makay » 28 pro 2004 14:29

Právě probíhá akce na baráku u Leese v Širokém brodě. Začala včera (tj. 27.12.2004). Je tam bohatá účast:

1. Lees (Hostlitel - V.I.P.)
2. Makay (do toho chodím ještě do práce :( )
3. Killer (Predalien)
4. Mad Max (Mlátička)
5. Kravca (Oběť)
6. ToMik (Všežravec)
7. Buldog (štěká ale nekouše)
8. TommyBoy (22° na HDD)
9. Beach_Bitch (Bitch)
10. S.W.A.T. (Srokiz)
11. Fucker (Snaží se)
12. Prdy (Sem tam)

Hrané hry:

1. CS stále bohužel 1.6
2. DoD
3. Alien vs. Predator 2
4. C&C: Generals
5. Battlefield: DC
6. NFS U2: chtěli jsme ale chce se to pořád připojovat k nějakému srveru LOBBY??!! HElp?!
7. Star Wars

Fotečky a jak to tam probíhá se dozvíte později....:-)
Obrázek

Krecak
VIP

Příspěvek od Krecak » 29 pro 2004 09:39

Aha tak proto jsi v práci tak unavený :twisted: je vidět že oni se alespoň snaží když naše parta né,ale ať si zahrají :!: :D :D :D
AMD ATHLON XP 2200+,1800 MHz(6.75x267) 2200+ | MSI K7N2 Delta-L (MS-6570G) | 1024MB(2x PC3200 DDR SDRAM | ATI Radeon Sapphire X800 GT 256MB TV-out| DVD
Toshiba | NEC DVD-RW_ND-3500AG(Dual) | HDD 60GB/HDD80GB+HDD 80GB
LCD Samsung SyncMaster 931BF 19"
Notebook ACER Aspire 7720G

Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od POSTA » 29 pro 2004 13:33

A proč se nase parta nesnaží,když jsem v Lipove :!: :?: :evil:
Acer Aspire 3692 1,73 GHz,760 MB Ram| Wifi 512

Kulda
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda » 30 pro 2004 01:12

POSTA píše:A proč se nase parta nesnaží,když jsem v Lipove :!: :?: :evil:
páč u mně třeba není vůbec čas a nálda něco hrát - v práci fičáky jako prase celý den, a jsem rád když budu mít volno. takže jedině až někdy po půlce ledna. ale mluvím za sebe!
Toshiba Qosmio x300-14Y /C2Dm t9550,4gb ddr3, 9800gtx 1gb ddr3, ...../

Harazin_Killer
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harazin_Killer » 30 pro 2004 15:31

Tak jsem si zase po dlouhé době mohl pořádně zařádit. Jo obsazení bylo vcelku slušné, až na pár jedinců. Celkem mě pobavilo, když se rozhodovalo co se bude hrát, že z obsáhlého výběru her ve velké většině vyhrávalo CS a DoD. Fakt ty hry mám rád, ale když to pařit furt, to je na odstřel. He zábavné bylo i to, že když pár jedinců hrálo AvP2 a my se připojili, tak je to za chvíli přestalo bavit. Proč? No asi jsme na ně moc dobří :D . Bylo k pláči když Deserta z 12 lidí hrálo jen 4-5 :( . Hvězdné války se celkém ujali, ikdyž byly ohlasi, že zprvu někteří jedinci se těžko orientovali, ale na konec se tím prokousali. Hra kvalitní. Hrozně se mi líbilo, když jsem hráli mapu, kde republika dobývala ledový měsíc Hoth. Já a Lees jsme hrálí za rebeli, nasedli do vznášedla. Já pilot on obsluha laserz a lana a hurá na likvidaci obřích čtyřnochých strojů republiky, ve kterých většinou seděli Beach_Bitch a TommyBoy, pomoci obmotávání lana kolem noh :D Ukočírovat to není žádná prdel.

No co zapařil jsem si dost a dost dlouho a myslím, že i jiní a teď nastane opět krutá realita v podobě školy :(

Makay
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Makay » 30 pro 2004 19:24

Ty jsi taky realita :wink:

Opravdu ale přístě se to musí udělat jinak a tvrději. Nemůžeme zůstat na stejné úrovni CS/DoD sto let. Prostě se musí říct že se bude pařit tohle a tohle a kdo nebude prostě chtít tak ať tam vůbec neleze...Přístup některých mě vážně nasral. :evil:
Obrázek

Lees
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lees » 31 pro 2004 12:30

Akce byla vynikajicí (potvrzuje to moje rozbytá klávesnice),než se začalo v kuse furt pařit CS a DOD.NUDA jak prase.
AVP2 mě opravdu překvapila.Je to v tolika lidech nářez!
Nevím,ale nevšimli ste si toho,že čím víc lidí na akci,tím je větší stereotip(akční hry) a tím pádem větší nuda?Když si vzpomenu,jak jsme smažili v Kolnoviciích v osmy lidech.To byl vrchol zábavi.Na báráku jsme se bavily,taky v osmi víc než ted.Nevím,sere mě to!
:-(

Harazin_Killer
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harazin_Killer » 31 pro 2004 13:59

Jo, jo, jo. Prostě se musí oznámit seznam více preferovaných her a pak nějaké doplňky. Takové akce, kde se to rozpůlí na dvě poloviny a ty paří něco jiného a pak se to střetne u CS a DoDu to je na .......... Nebo když se naistalují konečně u všech hrané hry a pak dva jedinci začnou hrát Fifu to je fakt kýýýýč. Sakra to si rovnou mohli vzít křížený kábl a hrát to doma. Nechápu je. To stejné platí o tenisu.

Někde se stala chypa a je potřeba tyto mouchy vychytat.

Harazin_Killer
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harazin_Killer » 31 pro 2004 14:02

To Makay:

Když jsem u té reality měl by jsi ze svého popisku smazat Eurotel data nonstop. Pokud se teda nemýlím :wink:

Anatolij
VIP
Antispam: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anatolij » 02 led 2005 16:05

Tak jen dodám k tomu CS a DoDu:
Přesně tohle mě na posledních lankách nejvíce štvalo a už sem to tu na fóru jednou psal. Hraje se 3 hodiny CS, hodinu DoD, pak konečně někoho napadne, že se by mohlo zkusit DC. Říkám si: "no konečně změna". Hraje se půl hodiny, pak se NĚKDO ozve "Dáme CS". No a co se nestane, DC (nebo cokoliv jiného se vypne) a znovu se 4 hodiny hraje CS/DoD => řek bych, že tohle je příčina proč začinají být akce už koncem druhého dne, možná i dřív, nudné.

Herní styl CS a DoD je stále stejný a není tam co vymýšlet. Jedna hra netrvá ani 5 minut = za jeden den se odehraje 100-200 her na cca 5ti mapách. Furt dokola, stereotyp, když enemík nevyběhne od tama, tak vyběhne druhým východem, není už prostor pro vymýšlení nových taktik. BF/DC taky už není bůh ví co, ale stále má mnohem více možností než CS/DoD.

Když se člověk podívá na poslední akce (vlastně ty předtím byly to stejné), tak 40-70% času zabralo CS. A přitom je spousta jiných zajímavých her, jen se stačí přizpůsobit a zkusit je. Pravda je, že pro velký počet lidí jsou akční hry (které mě nebaví) univerzálně zábavné. V současné době je bohužel nereálné, aby více než půlka lidí hrála třeba letecký simulátor nebo strategii. CS jede všem, všichni to umí ovládat, tak se furt hraje a to je škoda.

Ale blýská se na lepší časy. BF2 a HL2 (tem) deathmatch by mohl pozvednout kulturu. CS Source krom grafiky a pár drobností nenabízí nic kvalitativně lepšího.

herma
VIP
Vlastní auto: nic
Antispam: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od herma » 03 led 2005 01:51

Anatolij píše: "Dáme CS".

Na mé poslední akci sem byl na toto souslovíalergický... 2hodiny CS, půl hodiny jídlo, pak hodiny DoD, pak zas "Dáme CS". Opravdu se mi nedivte že mě to nebavilo.... Akorát že spousta lidí měla tak nahovno nainstalované kompy a tak líné prdele že nedokázali ani nainstalovat jinou hru(mám na mysli hlavne J.O.) natožto se pokusit naučit se ovládání jiné hry. jj, se pak nedivte že touhu po hraní přebila touha po ženský....

stejně byl nejlepší Chat v C&C s vožralou Kutwou :wink:
Phenom II 960T / Gigabyte 970A-D3 / 2*4GB DDR3 / Asus Radeon 7770 2GB /120SSD + 1000 + 2TB NAS/ 24" + 20" Samsung
net 40Mbit / 10Mbit

Makay
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Makay » 03 led 2005 11:22

Ano. Mnoho lidí je zcela zdrceno tím, že se po nich chce nainstalovat nějaká blbá nudná hra...ježiš marfjá...nemám místo...hmmm...proooč...vždyť stačí CS a DoD...než to nainstalujem....mě to tam nebude chodit...

ku**a mě to šlo na minimu na té staré plečce a snažil jsem se to hrát...prostě chybí snaha a chuť se naučit něco jiného...co ale naučit. Proboha co je na DC nebo Battlefieldu k učení? Akorát jsou tam dopravní prosttředky. Copak jízda tankem je nějak obtížná?! Proboha vždyť je to jednodušší než lézt někam teroristou a zábavností se to nedá srovnat když parťák nad váma střílí z kulometu a kryje záda!!! :evil:
Opravdu nechápu lidi který to prostě kategoricky odmítají...jen tak aniž by to byly aspoň ochotni vyzkoušet.

Ale samozřejmě kolik je jiných zábavných her! Strategie...no a co že to neumíš, aspoň to bude vetší sranda,ne?! Ne...
Obrázek

Loutka
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Loutka » 03 led 2005 13:32

o)))))))))) Děkuji pane Heřmo to mě potěšilo.Mě ten chat pobavil taky.
Jinak souhlasím sváma,že tenhle stereotip mě taky moc nebaví.
Naposledy upravil(a) Loutka dne 03 led 2005 13:51, celkem upraveno 2 x.
LCD ACER 22" P223Wd
Notebook Acer Aspire 5738G T6600 2x2,2 Ghz ,4GB memory 800mhz , Ati mobility Radeon HD4570 512mb , 320 HDD
Můj Downhill:Rám NORCO,Vidlice dvojkorunková Marzocchi Drop off triple 170 zdvih,Tlumič DNM Raimond 750 180 zdvih,brzdy Hydra.HAYES FX-9 203mm,pedaly a představec DA BOMB,Řidítka s hrazdou AMOEBA ráfky Alexrims DN-24,pláště MAXXIS 2,5,[/size]
Auto: Renault Laguna Grandtour 1.9DCi 2003 Combi
MOBIL: Sony Ericsson W810i

Harazin_Killer
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harazin_Killer » 03 led 2005 13:48

Nabízí se tu jednoduché řešení. Jakmile se bude pořádat nějaká LAN akce, tak prostě CS a DoD budou tabu, ať se hold někteří jedinci začnou přizpůsobovat novým hrám a ovládání, které je většinou stejné až na to, že se prostě někomu nechce podívat do Optionu do ovládání (controls) :(

Kdysi jsem psal o úpadku CS či DoDu, ale teď jsem toho tak přehlcen, že se mi z toho chce zvracet. CS pro mě na dlouhou dobu končí a DoDa beru jen jako třešničku na dortíčku.

Kulda
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda » 04 led 2005 00:28

ono to bude celkově úpadkem hrát hry - já osobně hraji ted absolutně minimálně a když něco pustím tak to po 20 minutách vypnu páč mně to nudí - i HL2 mám od té doby co vyšel tj cca 16.12 a to jsem se na něj těšil a jsem tak v půlce a není nálada to dohrát. Prostě jde i o úpadek zájmu hrát hry - a ohledně cs - to je jedna z mála her která na disku zůstala.
FILMY A NET RULEZ!
Toshiba Qosmio x300-14Y /C2Dm t9550,4gb ddr3, 9800gtx 1gb ddr3, ...../

Lees
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lees » 06 led 2005 13:33

...ale musím říc,že jakmile jsme začali hrát AVP2,je to zábava na hodně dlouhou dobu.Ještě teď mě bolí hlasivky z toho, jak jsem se snažil ubránit před Killerem(allien).Nebo když jsme šli ve čtyřech na pruzkum.Vběhl mezi nás vetřelec a my jsme začali palit hlava nehlava a strašně jsme křičeli!!!Prostě boží!
:-(

Gounes
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gounes » 07 led 2005 01:06

Kulda píše:ono to bude celkově úpadkem hrát hry - já osobně hraji ted absolutně minimálně a když něco pustím tak to po 20 minutách vypnu páč mně to nudí - i HL2 mám od té doby co vyšel tj cca 16.12 a to jsem se na něj těšil a jsem tak v půlce a není nálada to dohrát. Prostě jde i o úpadek zájmu hrát hry - a ohledně cs - to je jedna z mála her která na disku zůstala.
FILMY A NET RULEZ!

ku**a presne tak. Jak ted jen surfuji a hraju CS a cumim na filmy NIC VIC NIC MIN :shock:

Harazin_Killer
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harazin_Killer » 07 led 2005 19:18

Lees píše:...ale musím říc,že jakmile jsme začali hrát AVP2,je to zábava na hodně dlouhou dobu.Ještě teď mě bolí hlasivky z toho, jak jsem se snažil ubránit před Killerem(allien).Nebo když jsme šli ve čtyřech na pruzkum.Vběhl mezi nás vetřelec a my jsme začali palit hlava nehlava a strašně jsme křičeli!!!Prostě boží!
:D

Jo jo, tato hra má své kouzlo. Lees se svým rotačním kulometem byl oříšek, ale taky se dal rozlousknout. Strašně se mi líbilo jak už většina byla alieni a já mariňák, očividně sám, jsem se jen otáčel a řěšil to brokovnicí 8) , ovšem ne na dlouho :( . Není to jako pálit do lidí kolem sebe. Tady proti mariňákovi stojí obluda, která ho chce roztrhat. Je to prostě boj o přežití toho či onoho druhu. Tahle hra mě fakt bavila.

Když jsem ve škole na akční hru ani nesáhnu. V současné době hraju Generalsi (hraje to i Lees), to mě bohatě stačí. Pár jedinců se domluví a hned tu máme zápas tři proti třem po síti.

Do budoucna by to chtělo taky někakou LAN akci, která se bude týkat i strategickým hrám.

Zamčeno